WORD LID BEL ONS MAIL ONS

STIP een stap verder

CBM is enthousiast over de positieve beoordeling van de Toetsingscommissie Inkoop Hout (TPAC) voor STIP. Hierover berichtten wij jullie vorige week.

STIP-certificering zou voor veel van onze leden een goede manier zijn om aan te tonen dat zij gebruik maken van gecertificeerd hout. Een STIP-gecertificeerd bedrijf mag uitsluitend duurzaam geproduceerd hout inkopen en verwerken. En aangezien er alleen nog gecertificeerd hout aanwezig is, is het niet meer nodig om twee stromen apart te houden (in de fabriek en de administratie). Verder kunnen verschillende soorten hout door elkaar heen gebruikt worden. En dat is een groot voordeel voor onze leden die vaak samengestelde producten maken waar meerdere houtsoorten tegelijk in zitten.

De minister heeft nu van de onafhankelijke TPAC-commissie het advies gekregen om STIP toe te laten voor de overheid. CBM hoopt dat de minister spoedig een positieve beslissing neemt.

Bekijk hier het persbericht of lees meer over STIP.

Adviseurs

Nelleke Versloot
Arbo, milieu & MVO
  023 515 88 00
mail mij