WORD LID BEL ONS MAIL ONS

Groen licht voor STIP-certificering

Koninklijke CBM is zeer verheugd dat de staatssecretaris eindelijk groen licht heeft gegeven voor STIP. STIP-certificering is voor veel van onze leden een goede manier om aan te tonen dat zij gebruik maken van FSC/PEFC-gecertificeerd hout. Het is goed dat er nu duidelijkheid is voor alle partijen en dat de beoordelingsprocedure na lange tijd kan worden afgerond. Daarmee is STIP ook voor RVO Nederland een toegelaten systeem en zijn tevens Groenhypotheken mogelijk geworden.

Een STIP-gecertificeerd bedrijf mag uitsluitend duurzaam geproduceerd hout inkopen en verwerken. En aangezien er alleen nog gecertificeerd hout aanwezig is, is het niet meer nodig om twee stromen apart te houden (in de fabriek en de administratie). Verder kunnen verschillende soorten hout door elkaar heen gebruikt worden. En dat is een groot voordeel voor onze leden die vaak samengestelde producten maken waar meerdere houtsoorten tegelijk in zitten. Lees meer

Adviseurs

Nelleke Versloot
Arbo, milieu & MVO
  023 515 88 00
mail mij