Meubelmakers Arnhem is het samenwerkingsverband van Jeroen Verduijn en Peter Roefs. Sinds juli 2016 voeren zij gezamenlijk interieurbouw projecten uit voor de zakelijke markt en instellingen in de culturele sector. Daarnaast realiseren zij met hun eigen bedrijf ook keukens, tafels, kasten en ander fijn meubelwerk voor particulieren. Zowel voor grote als kleinere projecten bent U hier dus aan het juiste adres.
Peter Roefs
Peter Roefs ontwerpt en produceert met zijn bedrijf Speltuig en ander Houtwerk sinds 2001 interieurs en meubelen voor bedrijven, instellingen en particulieren door het hele land.
Jeroen Verduijn
Meubelmakerij Verduijn is het eenmansbedrijf van Jeroen Verduijn: meubelmaker, ontwerper en productvormgever. Maatwerkmeubels voor particulieren en bedrijven.